خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

لیست آهنگ های جدید پیشنهادی مختلف موزیک

خانه » دانلود آهنگ های شاد ایرانی » دانلود آهنگ های شاد جشن عروسی برای رقصیدن و رقص پایکوبی
دانلود آهنگ های شاد جشن عروسی برای رقصیدن و رقص پایکوبی

دانلود آهنگ های شاد جشن عروسی برای رقصیدن و رقص پایکوبی

دانلود آهنگ شاد جشن عروسی برای رقصیدن

دانلود بهترین گلچین مخصوص آهنگ های شاد ایرانی عروسی تند و آرام

دانلود آهنگهای شاد جدید ویژه عروسی و رقص

دانلود آهنگ های مخصوص جشن عروسی

دانلود موزیک شاد رقص عروسی

دانلود آهنگ شاد جشن عروسی برای رقصیدن

دانلود آهنگ شاد جشن عروسی برای رقصیدن

کاربر گرامی توجه فرمایید پارت سوم آهنگ های شاد ۹ میباشد پیشنهاد دانلود مشود.


حجم به صورت فایل زیپ: ۱۴۰ مگابایت

دانلود پارت یک با لینک مستقیم ، بصورت زیپ : Download

دانلود پارت یک با لینک مستقیم ، بصورت تکی : Download


حجم به صورت فایل زیپ: ۱۲۶ مگابایت

دانلود پارت دو با لینک مستقیم ، بصورت زیپ : Download

دانلود پارت دو با لینک مستقیم ، بصورت تکی : Download


حجم به صورت فایل زیپ: ۱۸۵ مگابایت

دانلود پارت سوم با لینک مستقیم ، بصورت زیپ : Download

دانلود پارت سوم با لینک مستقیم ، بصورت تکی : Download


دانلود آهنگ شاد جشن عروسی برای رقصیدن

دانلود آهنگ شاد ساسی استاد

دانلود با کیفیت ۳۲۰

دانلود با کیفیت ۱۲۸


دانلود آهنگ شاد پویان مختاری عروسی

دانلود با کیفیت ۳۲۰

دانلود با کیفیت ۱۲۸


دانلود آهنگ شاد سیاه دخت هاجرو

دانلود با کیفیت ۳۲۰

دانلود با کیفیت ۱۲۸


دانلود آهنگ عروس من ملوس من نگاه کردن چشمات شده هر روز من با صدای مهدی مقدم

دانلود با کیفیت ۳۲۰

دانلود با کیفیت ۱۲۸


دانلود آهنگ ساسی حالی حالی

دانلود با کیفیت ۳۲۰

دانلود با کیفیت ۱۲۸


دانلود آهنگ من کجا این همه خوشبختی کجا عشقم

دانلود با کیفیت ۳۲۰

دانلود با کیفیت ۱۲۸


دانلود آهنگ ساسی جنتلمن

دانلود با کیفیت ۳۲۰

دانلود با کیفیت ۱۲۸


دانلود آهنگ سعید پورسعید تو مثل گلی ناز و خوشگلی

دانلود با کیفیت ۳۲۰

دانلود با کیفیت ۱۲۸


دانلود آهنگ ای وای از دلم انگاری خودم

دانلود با کیفیت ۳۲۰

دانلود با کیفیت ۱۲۸


دانلود آهنگ جان جانان

دانلود با کیفیت ۳۲۰

دانلود با کیفیت ۱۲۸


از این مطالب هم دیدن نمایید

دانلود آهنگ های بیس دار برای سیستم ماشین Bass

آهنگ رقص

دانلود آهنگ های ایروبیک رقص زومبا

دانلود آهنگ شاد جشن عروسی برای رقصیدن

شادی در اسلام

تعریف شادی

شادی؛ در لغت به معنای، خوشحالی، سلامتی و فرح آمده است. آنچه در این نوشتار مورد نظر ماست، همان معنای نخست، یعنی خوشحالی و مسرت است.

در تعریف اصطلاحی شادی، شهید مطهری رحمه الله می فرماید:

سرور، حالت خوش و لذت بخشی است که از علم و اطلاع بر اینکه یکی از هدف ها و آرزوها انجام یافته است یا انجام خواهد یافت، به انسان دست می دهد.

یکی از دانشمندان در این باره می گوید: «شادی، عبارت است از مجموع لذت ت های بدون درد.» نویسنده کتاب «انگیزش و هیجان» نیز در تعریف شادی چنین می نویسد: « شادی احساس مثبتی است که از حس رضایت مندی و پیروزی به دست می آید».

به طور کلی می توان گفت: سرور، حالت خاصی از لذت است که این لذت موجب جلای درون از غم و ناراحتی می شود. این امر درونی گاهی نشانه هایی نیز در بیرون از خود دارد؛ مانند خنده یا گریه شوق، از جمله گریه مادری که طفل گم شده خود را می یابد. البته اگر مسائلی همچون مال و ثروت و شهرت، تنها لذت و سروری این چنین را به دنبال داشته باشند، مایه خرسندی است.

;شادی آن شادی است که از جان رویدت ;تا درون از هر ملالی شویدت
;ور نه آن شادی که از سیم و زر است ;آتشی دان کاخرش خاکستر است

دانلود آهنگ شاد جشن عروسی برای رقصیدن

ادیب ضرورت شادی

شادی یکی از نیازهای اساسی زندگی و عاملی برای رشد و موفقیت است. نظام هستی به گونه ای است که اسباب شادی را برای انسان فراهم می کند؛ بهار طرب انگیز، آبشارهای زیبا، گل های رنگارنگ، صحنه طلوع خورشید، باران لطیف، پرندگان زیبا و نغمه سرایی آنها و بسیاری دیگر از پدیده های شگفت انگیز جهان، شادی را برای ما به ارمغان می آورند.

;حق تو را از بهر شادی آفرید ;تا ز تو آرامشی گردد پدید
;پس در آرامش نمایی زندگی

;وارهی از مشکلات زندگی

 

 

 

بزرگ مرد تاریخ، امام خمینی رحمه الله اهمیت خاصی به تفریح می داد و به بعضی از فرزندانش سفارش می کرد که تفریح داشته باش و اگر تفریح نداشته باشی، نمی توانی خودت را برای تحصیل آماده کنی و هنگامی که می دید بعضی از فرزندانش در روز تعطیلی مشغول درس خواندن هستند، می فرمود: «به جایی نمی رسی؛ چون باید موقع تفریح، تفریح کنی» و نیز می فرمود: «من در طول زندگی نه یک ساعت تفریح را برای درس گذاشتم و نه یک ساعت درس را برای تفریح».

دانلود آهنگ شاد جشن عروسی برای رقصیدن

آداب و شرایط شادی

گرچه شادی از نیازهای اولیه انسان است، هر شادمانی و نشاطی مطلوب اسلام نیست. بعضی گمان می کنند با ثروت اندوزی از راه حرام، استفاده از موسیقی های مبتذل، شرکت در مجالس گناه و فساد و با تمسخر و غیبت می توانند خوشی و شادی واقعی و بی پایانی را برای خود فراهم کنند، در حالی که هر کدام از این موارد موجب غم و اندوه درونی در دنیا و حسرت و پشیمانی در آخرت است. آنچه اسلام آن را شادی می نامد و ضروری می داند، نشاط و شادمانی ای است که با رعایت آداب و موازین اسلامی و شرعی آن به دست آمده باشد و از آن جمله به این موارد اشاره می کنیم:

۱٫ گناه و معصیت نباشد

مجالس شادی باید از هر گونه گناه و معصیت خالی باشند. در بیشتر مجالس عروسی، افراد شرکت کننده برای اینکه رضایت عروس و داماد و خانواده آنها را جلب کنند، به رقاصی و لهو و لعب می پردازند و خود را با این استدلال پوچ قانع می سازند که اگر این کار را نکنم، فردا از من گلایه می شود. امام صادق علیه السلام در جایی می فرماید: «خداوند را به غضب درنیاورید به خاطر رضایت و خشنودی احدی از مردم و نزدیک نشوید به مردم به وسیله دوری از خدا.» به بعضی دیگر از شرکت کننده ها که ناظر این افراد هستند، وقتی گفته می شود: چرا در چنین مجالسی شرکت می کنید؟ می گویند: ما که گناهی انجام نمی دهیم، فقط یک گوشه برای خود نشسته ایم. امام صادق علیه السلام دراین باره فرموده است: « سزاوار نیست برای مؤمن در مجلسی بنشیند که معصیت خدا در آن می شود و او نمی تواند جو مجلس را عوض کند».

دانلود آهنگ شاد جشن عروسی برای رقصیدن

۲٫ همراه با اذیت و آزار نباشد

یکی دیگر از شرایط شادی این است که با اذیت و آزار دیگران همراه نباشد. در بسیاری از موارد افراد آن چنان غرق تمسخر و غیبت دیگران هستند که آن را از بهترین وسایل سرگرمی و شادی خود می پندارند، در حالی که قرآن کریم می فرماید: «ویل لکل همزه لمزه؛ وای بر هر عیب جوی هرزه زبان.» (همزه:۱) امام صادق علیه السلام سخن تکان دهنده ای در نکوهش غیبت دارد: «غیبت، در محو دین، از مرض خوره در شکم انسان سریع تر عمل می کند».

و یا افرادی که با صدای موسیقی و آهنگ های مبتذل، خواب را از چشم همسایگان می ربایند و یا با مزاحمت های تلفنی، آسایش را از دیگران سلب می کنند، باید بدانند که با این کارها دل پیامبر را آزرده می سازند، چرا که پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرماید: «کسی که مؤمنی را آزار دهد، مرا آزار داده است.» هشام ابن سالم هم می گوید: از امام صادق علیه السلام شنیدم که می فرمود، خداوند فرموده است: «آن کس که بنده مؤمن مرا بیازارد، به من اعلان جنگ می دهد.» چه فرد عاقلی حاضر می شود برای چند لحظه شادی کاذب و زود گذر، به خداوند متعال اعلان جنگ کند؟!

دانلود آهنگ شاد جشن عروسی برای رقصیدن

معیارهای شادی

غم و شادی افراد با توجه به عقاید و باورهای آنها متفاوت است. اصولاً میزان رشد فکری و عظمت و کمال روح هر شخصی را از شادی ها و غم های او می توان دریافت، یکی خوشحالی اش به عفو و گذشت است، دیگری به انتقام. یکی غصه می خورد که چرا مردم خلاف می کنند، دیگری غمش برای این است که چرا او را از خلاف بازمی دارند. بنابر نظام تربیتی اسلام، مطلوبیت هر چیز زمانی است که در مسیر کمال و سعادت انسان باشد. پس شادی وقتی مطلوب است که در مسیر کمال و سعادت فرد باشد. از معیارهای شادی مطلوب موارد زیر است:

۱٫ شادی به اطاعت خداوند

مؤمن با به دست آوردن توفیق طاعت خداوند متعال، به شادی و نشاط می رسد؛ چرا که می داند هر خیر و سعادتی در پرتو اطاعت و عبادت خداوند متعال میسر می شود و سرپیچی از او، مخالفت با سلطان سلاطین است که قلمرو فرمانروایی او، گیتی با تمامی گستره آن است و فرار از حساب او غیرممکن و طاعت او موجب نزدیکی و قرب به اوست و قرب به بالاترین قدرت، خود، قدرتی است والا و چون این قدرت، قدرت حقیقی است، سبب شادی حقیقی می شود. این است که امام علی علیه السلام می فرماید: « شادی مؤمن به طاعت پروردگارش است و حزنش بر گناه و عصیان».

دانلود آهنگ شاد جشن عروسی برای رقصیدن

۲٫ پرهیز از گناه

عامل دیگر شادی مؤمن، پرهیز از گناه است؛ چرا که لذت و خوشی همیشه در «انجام دادن» نیست، بلکه زمانی هم در «پرهیز کردن» است. به عنوان مثال: عمل چشم چرانی اگرچه در ظاهر لذت آور است، لذت آن در مقابل لذت و شیرینی ترکش چیزی به حساب نمی آید، چنان که حضرت رسول صلی الله علیه و آله نقل می کند که خداوند متعال فرمود:

نظر حرام، تیری مسموم از تیرهای ابلیس است، هر کس از ترس من دیده از نامحرمان بپوشد، به جای آن ایمانی به او می دهم که لذت آن ایمان را در قلب خود بیابد.

;اگر لذت ترک لذت بدانی ;دگر لذت نفس، لذت نخوانی

 

 

دانلود آهنگ شاد جشن عروسی برای رقصیدن

سعدی

۳٫ احیای ارزش ها

ملاک دیگر شادی مؤمن، احیای ارزش هاست؛ یعنی انسان مؤمن هرگاه عملی انجام داد که پس از آن ارزشی از ارزش های دین الهی زنده شد، آن گاه با تمام وجود خوشحال و شادمان می شود، به عنوان مثال: هرگاه به عهدی که می بندد وفا کند، یا در راه خدا در برابر مشکلات طاقت فرسا ایستادگی از خود نشان دهد و یا زمانی که از فرط خستگی رمق ایستادن و صبر و تحمل برای انجام کاری را ندارد، با این حال حاضر نمی شود حق دیگری را ضایع سازد، احساس لذت و شادابی ای به او دست می دهد که با هیچ لذت دیگری برابر نیست. امام صادق علیه السلام می فرماید: «شادی، به سه خصلت است: وفاداری، رعایت حقوق دیگران و ایستادگی در گرفتاری ها و مشکلات.»و رفتار حضرت علی علیه السلام ، به عنوان پیشوای مؤمنان نیز ناظر بر این مسئله است؛ در شبی که بنا شد حضرت علی علیه السلام در جای پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله بخوابد تا حضرت از تیغ دشمنان در امان بماند، از رسول خدا صلی الله علیه و آله پرسید: اگر من در بستر شما بخوابم، جان شما به سلامت خواهد بود؟ وقتی پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله جواب مثبت داد، حضرت علی علیه السلام لبخندی زد و به شکرانه این توفیق سجده کرد.

دانلود آهنگ شاد جشن عروسی برای رقصیدن

۴٫ احیای حق و از بین رفتن باطل

مؤمن هرگاه با صحنه ای روبه رو شود که حقی در آنجا زنده می شود و یا باطلی از بین می رود، نشاط درونی به او دست می دهد، همان طور که امام علی علیه السلام می فرماید:

اما بعد، انسان گاهی مسرور می شود، به خاطر رسیدن به چیزی که هرگز از دستش نمی رود و گاهی محزون می شود به خاطر از دست دادن چیزی که هرگز به آن نمی رسد، پس باید شادی تو به خاطر احیای حق یا نابودی باطل باشد.

اگر کمی در این حدیث بیندیشیم، درمی یابیم که شادی های روزانه ما بیشتر، از همان دسته اول است، در حالی که شادی واقعی شادی به احیای حق است.

فواید شادی

دانلود آهنگ شاد جشن عروسی برای رقصیدن

شادی فواید بسیاری دارد که به دو نمونه مهم آن اشاره می کنیم:

۱٫ نشاط روحی

سرور و شادی موجب انبساط و بهجت روح می شود. مولای متقیان، علی علیه السلام در این زمینه فرموده است: « شادمانی، موجب انبساط روح و مایه وجد و نشاط است».

نشاط روح یکی از عوامل موفقیت در هر کاری، از جمله رشد تحصیلی است. کسانی که به علت های گوناگون نشاط خود را از دست می دهند، نمی توانند در تحقیق و تحصیل علم موفق باشند و حتی گاهی از آن دست می کشند. یا داشتن شادی و انگیزه، در مسائل اقتصادی و توسعه و عمران یک کشور نقش آفرین است، به گونه ای که برخی از کشورها برای بالا بردن میزان تولید، روحیه شادی و نشاط را در مدیران و کارگزاران خود تقویت می کنند.

دانلود آهنگ شاد جشن عروسی برای رقصیدن

همچنین ببینید

دانلود بهترین آهنگ های جشن تولدت مبارک کودکانه

دانلود آهنگ شاد


کانال تلگرام مختلف موزیک

آهنگ های پیشنهادی

دانلود آهنگ های شاد جشن عروسی برای رقصیدن و رقص پایکوبی
3.86/55
امتیاز 3.86 ( 172 رای )

کانال تلگرام مختلف موزیک

اشتراک گذاری مطلب

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

تاکنون ۳۲ نظر ثبت شده است.

 1. عالی بود واقعا ممنون

 2. واقعااااا مچکررررم بسیار کاربردی جامع و کامل و مفید ممنونم

 3. سلام. لینک پارت سوم خرابه. لطفا اصلاح بفرمایید. با تشکر

 4. پارت سوم مشکل داره

 5. واقعا ممنونم اولین سایتیه که تا حالا آهنگ های گلچین خوب گذاشته واونم بالینک مستقیم

 6. تا حالا اولین

 7. سلام
  هی الناس پارت سوم اصلاح شد

 8. سایت خیلی خوبی

 9. ممنوووووووون.فوف العاده عالی از سایت خوبتون

 10. فوق العاده بود با تشکر از سایت خوبتون

 11. چرا برا من فایل ها باز نمیشه؟باید برنامه زیپ داشته باشم؟

 12. عالییییی

 13. سلام خدمت عزیزان گرامی لطفا اهنگ های بروز خاده شده را دردست رس ما قراردهید ممنون

 14. من هنوز نمیدونم چجوریه دارم دان میکنم امیدوارم خوب باشه

 15. خاک بر سرتون با این آهنگ گذاشتنتون ، آهنگ هاتون فوق العاده مسخره‌اس .

 16. ممنون از این که اهنگ هارو به صورت زیپ گذاشتین

 17. عالی بودن

 18. ۱ستاره اندازه خدا برات زیاده ۰خیلی کمه -۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰خوبه

 19. Musics are beautiful and very good
  Thank you👍
  From hedie_sh👑

 20. سایت عالی بود به خصوص راحت و در دسترس بودن لینک دانلودها ممنون

 21. واسه من دانلود نمیشه چرا؟

 22. چرا دانلود نمیشه؟

 23. خانومم نپسندید

 24. دست مریزاد

 25. واسه من ک بجز ۲-۳ دونه از آهنگاش بقیش خوب نبود … ( فقط پارت اول و دان کردم …) البته بازم سلیقه ای هست …

 26. عاشقتوووووووووونم عالی بود کلی ترکوندم باهاش

 27. خیلی عالییییییییییی
  من کلی سایت رو گشتم تا آهنگ عروسی شاد با کیفیت وزیپ شده پیدا کنم هیچ جا نبود دمتون گرم خیلی حال کردم باهاتون

 28. عااااااالیه

 29. عااالیی بودن
  بعد ۱۰۰ تا سایت گشتن سایت شما بهترین گلچین رو داشت
  واقعا ممنون

 30. خیلی عاااالی مرسی

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن نظر در مورد این آهنگ

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است طراحی شده توسط پارس تمز
برای ورود به کانال تلگرام مختلف موزیک کلیک کنید